RU EN CS

brno výzkumným pracovníkům  

Při Jihomoravském centru pro mezinárodní mobilitu pracuje EURAXESS Centrum Brno, které poskytuje výzkumným pracovníkům podporu a informační servis při mezinárodní vědecké mobilitě. Všechny služby nabízené sítí EURAXESS jsou zdarma.

 

Síť EURAXESS Česká republika je součástí Evropské sítě servisních center EURAXESS. V současnosti je v síti EURAXESS Česká republika 10 regionálních kontaktních míst a tři servisní centra (Praha, Brno a Ostrava).

Poskytujeme informace a pomoc jak přijíždějícím, tak vyjíždějícím výzkumným pracovníkům. Pomáháme jim a jejich rodinám s přípravami a organizací cesty do České republiky a poskytujeme komplexní pomoc v otázkách jejich mobility.  

 

Pokud chcete vyhledat pracovní příležitosti nebo informace o životě v jiné evropské zemi, navštivte příslušné národní portály EURAXESS našich 40 partnertnerských zemí v Evropě a kontaktujte jejich Centra služeb EURAXESS.

 

 

 

Spojujeme studenty, učitele, vědce i ty, kdo chtějí své know-how předat dál. Vytváříme síť lidí zapojených do studia nebo práce v oblasti přírodovědy a techniky.

Více

Podpořte nás na sociálních sítích

Facebook Twitter Google + Linkedin