RU EN CS
Podpora SOČ

co znamená vést SOČ ve spolupráci s JCMM?

 

  • Můžete své dovednosti předat středoškolákovi.
  • Během školního roku 2018/2019 s ním do hloubky proberete téma z vašeho oboru.
  • Budete systematicky a dlouhodobě pracovat na jednom tématu s jedním studentem.
  • Dostanete 5 000 korun jako odměnu a až 20 000 korun na materiál.
  • Žádná administrativa – kromě domluvy s vaším ekonomickým oddělením.

Novinky!

1/ Odměna 5000 Kč se bude vyplácet na DPP

Pokud jste už SOČ vedli, určitě jste narazili na to, jak vyplácení odměny za vedení SOČ, zejména na univerzitách, vypadalo. Díky tomu, že budete mít s JCMM uzavřené DPP, dostanete na účet více peněz. Smlouvy, výkazy práce a všechny potřebné dokumenty za Vás obstará JCMM. Vám bude pouze stačit podepsat na papíry, které se Vám objeví na stole.

2/ Jednodušší čerpání peněz

Připravujeme nové smlouvy mezi institucemi a JCMM. Cílem je Vám zjednodušit čerpání peněz, usnadnit komunikaci mezi Vámi a Vaším ekonomickým oddělením a úplně ořezat množství složité byrokracie, která se na čerpání několika tisíc korun na institucích postupem let navýšila. Novinky přijdou v příštích týdnech a měsících.

3 / V registraci nám můžete nechat vzkaz

Můžete nám připomenout, že se hlásíte už poněkolikáté nebo že Vaši loňští SOČkaři byli úspěšní. Snažíme se hlídat si takové věci i sami, ale takhle nám můžete pomoci to pojistit.

 

Harmonogram 2017/2018

 

Spojujeme studenty, učitele, vědce i ty, kdo chtějí své know-how předat dál. Vytváříme síť lidí zapojených do studia nebo práce v oblasti přírodovědy a techniky.

Více

Podpořte nás na sociálních sítích

Facebook Twitter Google + Linkedin